İstenilen ebatlarda palet üretimimiz vardır.
Palet, dış ambalajın en önemli parçası olup, paketlenmiş ürünlerin forklift ya da transpalet aracılığı ile kolaylıkla taşınabilmesi için ahşap malzemelerdir.
Çam ve Kayın paletler
Genellikle çam malzemeden üretilen paletler, daha dayanıklı olması için nervürlü özel çivilerle birleştirilir. Dış ticaret ile artan palet dolaşımında, paletler zararlı böcek ve haşeratın bir diğer ülkeye ulaşıp o ülkenin bitki sağlığına zarar vermemesi için fumigasyon ya da ısıl işleme tabi tutularak zararlılardan temizlenmektedir. Bu konu ile ilgili uluslararası katı kurallar getirilmiştir.
Palet için verilen ilk ölçü uzunlamasına destek olarak konulan boyuna parçanın uzunluğunu, ikinci ölçü ise genişlik ölçüsünü verir. Kare ya da kareye yakın paletlerdeki yükün devrilmeye karşı direnci daha fazladır.Evrensel olarak standartlaştırılmış bir palet ölçüsü yoktur, şirketler ve organizasyonlar kendi ihtiyaçlarına göre çeşitli ölçülerde paletler kullanmaktadırlar. Fakat bazı palet ölçüleri diğerlerine nazaran oldukça yaygın kullanılmaktadır.Her çeşit ve ebatta temin edilir. Isıl işlemden geçirilmiştir

Ölçüleri: 120 x 80 cm , 80 x 60 cm , 110 x 100 cm , 120 x 100
Fırınlanmış (IPSM 15 ısıl işlem yapılmış) paletlerimiz mevcuttur.