HAKKIMIZDA

1976 yılından bu yana ağaç ve ağaç ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2005 yılında Tuna Kardeşler Orman Ürünleri Sanayi Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti. Ünvanını alarak kurumsallaşmıştır. Kaliteye gösterdiği özen ile sektörde üst sıralara yerleşen firmamız Orman ürünlerine karşı seçici ve doğayı korumaya yönelik çalışmalarıyla görevini başarıyla devam ettirmektedir.

İşinde uzman personeliyle siz müşterilerine üst düzey bir hizmet sunmayı ilkesi olarak belirlemiştir. Teknolojiyi gün gün takip eden Tuna Kardeşler yurt dışı firmalarına da hizmet vermekte ve ürün üretmektedir. Ülkemizin adını yurt dışına da duyuran Tuna Kardeşler kalitede müşterilerine garanti vermektedir.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi yaklaşımlarımızda müşterilerimizin kalite ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp, beklentilerini aşacak şekilde karşılamak, uzun vadeli bağlılıklarını artırmak, toplam kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içersinde hedeflerine ulaşarak, sürekli gelişip büyümeyi sağlamak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize sunduğumuz hizmette sıfır hata ile daima kaliteli ürün ve hizmet sunan, müşterilerini doğru yönlendiren örnek bir kuruluş olmak sadece hizmet kalitemizle değil, iş sağlığı ve güvenliğini gözeten çalışma ortamımız ve faaliyetlerimizin çevremiz üzerindeki potansiyel etkilerini göz önünde bulunduran, çevre duyarlılığımız ile de sektörümüze öncülük yapmak.